PCMB042T-1R5MS Susumu
  • Part Number: PCMB042T-1R5MS
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: FIXED IND 1.5UH 4A 46 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 6,880
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCMB042T-1R5MS Susumu
    PCMB042T-1R5MS Susumu
    PCMB042T-1R5MS is manufactured by Susumu and is categorized in the Fixed Inductors category. PCMB042T-1R5MS is described as FIXED IND 1.5UH 4A 46 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    View
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT