PCMB042T-1R0MS Susumu
  • Part Number: PCMB042T-1R0MS
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: FIXED IND 1UH 4.5A 27 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 6,621
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCMB042T-1R0MS Susumu
    PCMB042T-1R0MS Susumu
    PCMB042T-1R0MS is manufactured by Susumu and is categorized in the Fixed Inductors category. PCMB042T-1R0MS is described as FIXED IND 1UH 4.5A 27 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Susumu
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 12 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 12 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 14 NAT
    Phoenix Contact
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE