PAT0510S-C-0DB-T10 Susumu
  • Part Number: PAT0510S-C-0DB-T10
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: ATTENUATOR 0 DB 50 OHM 0402 SMD
  • Category: Attenuators
  • Status:
  • Available: 55,691
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PAT0510S-C-0DB-T10 Susumu
    PAT0510S-C-0DB-T10 Susumu
    PAT0510S-C-0DB-T10 is manufactured by Susumu and is categorized in the Attenuators category. PAT0510S-C-0DB-T10 is described as ATTENUATOR 0 DB 50 OHM 0402 SMD. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Susumu
    ---> Attenuators from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  Attenuators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB METAL BRACKET
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    Wakefield-vette
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE