HTC1005-1E-R45-T35-L5 Susumu
  • Part Number: HTC1005-1E-R45-T35-L5
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: CAP THIN FILM 0.45PF 25V 0402
  • Category: Thin Film Capacitors
  • Status:
  • More about HTC1005-1E-R45-T35-L5 Susumu
    HTC1005-1E-R45-T35-L5 Susumu
    HTC1005-1E-R45-T35-L5 is manufactured by Susumu and is categorized in the Thin Film Capacitors category. HTC1005-1E-R45-T35-L5 is described as CAP THIN FILM 0.45PF 25V 0402. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A