HTC1005-1E-R35-T35-L5 Susumu
  • Part Number: HTC1005-1E-R35-T35-L5
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: CAP THIN FILM 0.35PF 25V 0402
  • Category: Thin Film Capacitors
  • Status:
  • More about HTC1005-1E-R35-T35-L5 Susumu
    HTC1005-1E-R35-T35-L5 Susumu
    HTC1005-1E-R35-T35-L5 is manufactured by Susumu and is categorized in the Thin Film Capacitors category. HTC1005-1E-R35-T35-L5 is described as CAP THIN FILM 0.35PF 25V 0402. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    View
    Memory Protection Devices
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    COVER BATTERY HOLDER
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM