HTC1005-1E-R25-T35-L5 Susumu
  • Part Number: HTC1005-1E-R25-T35-L5
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: CAP THIN FILM 0.25PF 25V 0402
  • Category: Thin Film Capacitors
  • Status:
  • More about HTC1005-1E-R25-T35-L5 Susumu
    HTC1005-1E-R25-T35-L5 Susumu
    HTC1005-1E-R25-T35-L5 is manufactured by Susumu and is categorized in the Thin Film Capacitors category. HTC1005-1E-R25-T35-L5 is described as CAP THIN FILM 0.25PF 25V 0402. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
    ---> Other parts by Susumu
    ---> Thin Film Capacitors from all manufacturers
    ---> Capacitors by sub category
  • More About  Thin Film Capacitors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 27MM 2.0KHZ