HTC1005-1E-R15-T35-L5 Susumu
  • Part Number: HTC1005-1E-R15-T35-L5
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: CAP THIN FILM 0.15PF 25V 0402
  • Category: Thin Film Capacitors
  • Status:
  • More about HTC1005-1E-R15-T35-L5 Susumu
    HTC1005-1E-R15-T35-L5 Susumu
    HTC1005-1E-R15-T35-L5 is manufactured by Susumu and is categorized in the Thin Film Capacitors category. HTC1005-1E-R15-T35-L5 is described as CAP THIN FILM 0.15PF 25V 0402. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
    ---> Other parts by Susumu
    ---> Thin Film Capacitors from all manufacturers
    ---> Capacitors by sub category
  • More About  Thin Film Capacitors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE