HTC1005-1E-2R2-J-L5 Susumu
  • Part Number: HTC1005-1E-2R2-J-L5
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: CAP THIN FILM 2.2PF 25V 0402
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F