HTC0603-1E-R15-T35-L5 Susumu
  • Part Number: HTC0603-1E-R15-T35-L5
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: CAP THIN FILM 0.15PF 25V 0201
  • Category: Thin Film Capacitors
  • Status:
  • More about HTC0603-1E-R15-T35-L5 Susumu
    HTC0603-1E-R15-T35-L5 Susumu
    HTC0603-1E-R15-T35-L5 is manufactured by Susumu and is categorized in the Thin Film Capacitors category. HTC0603-1E-R15-T35-L5 is described as CAP THIN FILM 0.15PF 25V 0201. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
    ---> Other parts by Susumu
    ---> Thin Film Capacitors from all manufacturers
    ---> Capacitors by sub category
  • More About  Thin Film Capacitors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM