DS1L5DJ120S-C Susumu
  • Part Number: DS1L5DJ120S-C
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: IND DELAY LINE 1.2NS 1 OHM TH
  • Category: Delay Lines
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE