CPA2512Q12R0FS-T10 Susumu
  • Part Number: CPA2512Q12R0FS-T10
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 12 OHM 1% 16W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 3,537
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CPA2512Q12R0FS-T10 Susumu
    CPA2512Q12R0FS-T10 Susumu
    CPA2512Q12R0FS-T10 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CPA2512Q12R0FS-T10 is described as RES SMD 12 OHM 1% 16W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    CABLE HOOKUP BATT. SPRING CLAMP
    View
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    CABLE MARINE HOOKUP RING LUGS
    View
    Keystone Electronics
    COVER RETAINING FOR 1028 HOLDER
    Keystone Electronics
    BATTERY HOLDER COVER BLACK
    Memory Protection Devices
    COVER FOR BA 4AA HOLDER POLY
    Memory Protection Devices
    RETAINING COVER BLACK
    WASHER POLARIZING INSULATED BLK
    Littelfuse
    SWITCH MASTER TR DUAL
    Carling Tech
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP