CPA2512Q10R0FS-T10 Susumu
  • Part Number: CPA2512Q10R0FS-T10
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 10 OHM 1% 16W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 7,685
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CPA2512Q10R0FS-T10 Susumu
    CPA2512Q10R0FS-T10 Susumu
    CPA2512Q10R0FS-T10 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CPA2512Q10R0FS-T10 is described as RES SMD 10 OHM 1% 16W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Susumu
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM