CPA2512E68R0FS-T10 Susumu
  • Part Number: CPA2512E68R0FS-T10
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 68 OHM 1% 16W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 34
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CPA2512E68R0FS-T10 Susumu
    CPA2512E68R0FS-T10 Susumu
    CPA2512E68R0FS-T10 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CPA2512E68R0FS-T10 is described as RES SMD 68 OHM 1% 16W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE