CPA2512E33R0FS-T10 Susumu
  • Part Number: CPA2512E33R0FS-T10
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 33 OHM 1% 16W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 6,751
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CPA2512E33R0FS-T10 Susumu
    CPA2512E33R0FS-T10 Susumu
    CPA2512E33R0FS-T10 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CPA2512E33R0FS-T10 is described as RES SMD 33 OHM 1% 16W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN