CPA2512E1200FS-T10 Susumu
  • Part Number: CPA2512E1200FS-T10
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 120 OHM 1% 16W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 3,828
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CPA2512E1200FS-T10 Susumu
    CPA2512E1200FS-T10 Susumu
    CPA2512E1200FS-T10 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CPA2512E1200FS-T10 is described as RES SMD 120 OHM 1% 16W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Susumu
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK