XZFVG10A2 SunLED
  • More about XZFVG10A2 SunLED
    XZFVG10A2 SunLED
    XZFVG10A2 is manufactured by SunLED and is categorized in the LED Character and Numeric Display category. XZFVG10A2 is described as DISPLAY 0.4" 2DIGIT GREEN CA SMD. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by SunLED
    ---> LED Character and Numeric Display from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  LED Character and Numeric Display
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB METAL BRACKET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    View
    Wakefield-vette
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE