XZFDGK10A SunLED
  • More about XZFDGK10A SunLED
    XZFDGK10A SunLED
    XZFDGK10A is manufactured by SunLED and is categorized in the LED Character and Numeric Display category. XZFDGK10A is described as DISPLAY 0.4" 1DIGIT GRN CA SMD. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by SunLED
    ---> LED Character and Numeric Display from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  LED Character and Numeric Display
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD