XZFAMDK10C2 SunLED
  • More about XZFAMDK10C2 SunLED
    XZFAMDK10C2 SunLED
    XZFAMDK10C2 is manufactured by SunLED and is categorized in the LED Character and Numeric Display category. XZFAMDK10C2 is described as DISPLAY 0.4" 2DIGIT RED CC SMD. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by SunLED
    ---> LED Character and Numeric Display from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  LED Character and Numeric Display
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD