RCR875DNP-680K Sumida
  • Part Number: RCR875DNP-680K
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 68UH 890MA 210 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 211
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RCR875DNP-680K Sumida
    RCR875DNP-680K Sumida
    RCR875DNP-680K is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCR875DNP-680K is described as FIXED IND 68UH 890MA 210 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE