RCR875DNP-470L Sumida
  • Part Number: RCR875DNP-470L
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 47UH 1.1A 170 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,355
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RCR875DNP-470L Sumida
    RCR875DNP-470L Sumida
    RCR875DNP-470L is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCR875DNP-470L is described as FIXED IND 47UH 1.1A 170 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK