RCR875DNP-221K Sumida
  • Part Number: RCR875DNP-221K
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 220UH 500MA 760 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,057
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RCR875DNP-221K Sumida
    RCR875DNP-221K Sumida
    RCR875DNP-221K is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCR875DNP-221K is described as FIXED IND 220UH 500MA 760 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    View
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG