RCR875DNP-101K Sumida
  • Part Number: RCR875DNP-101K
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 100UH 740MA 320 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,669
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RCR875DNP-101K Sumida
    RCR875DNP-101K Sumida
    RCR875DNP-101K is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCR875DNP-101K is described as FIXED IND 100UH 740MA 320 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.