RCR875DNP-100L Sumida
  • Part Number: RCR875DNP-100L
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 10UH 2.4A 50 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,625
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RCR875DNP-100L Sumida
    RCR875DNP-100L Sumida
    RCR875DNP-100L is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCR875DNP-100L is described as FIXED IND 10UH 2.4A 50 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.