RCH895NP-9R2M Sumida
  • Part Number: RCH895NP-9R2M
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 9.2UH 2.1A 24.1 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about RCH895NP-9R2M Sumida
    RCH895NP-9R2M Sumida
    RCH895NP-9R2M is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCH895NP-9R2M is described as FIXED IND 9.2UH 2.1A 24.1 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    View
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V