RCH895NP-821K Sumida
  • Part Number: RCH895NP-821K
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 820UH 240MA 1.57 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about RCH895NP-821K Sumida
    RCH895NP-821K Sumida
    RCH895NP-821K is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCH895NP-821K is described as FIXED IND 820UH 240MA 1.57 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"