RCH895NP-330K Sumida
  • Part Number: RCH895NP-330K
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 33UH 1.1A 70 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,019
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RCH895NP-330K Sumida
    RCH895NP-330K Sumida
    RCH895NP-330K is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCH895NP-330K is described as FIXED IND 33UH 1.1A 70 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BOX ABS BLACK 2"L X 1.5"W
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BOX ABS BLACK 1.55"L X 1.55"W
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 12 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 12 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 14 NAT
    Phoenix Contact
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE