RCH855NP-8R2M Sumida
  • Part Number: RCH855NP-8R2M
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 8.2UH 1.9A 45 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about RCH855NP-8R2M Sumida
    RCH855NP-8R2M Sumida
    RCH855NP-8R2M is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCH855NP-8R2M is described as FIXED IND 8.2UH 1.9A 45 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK