RCH855NP-821K Sumida
  • Part Number: RCH855NP-821K
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 820UH 140MA 3.82 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about RCH855NP-821K Sumida
    RCH855NP-821K Sumida
    RCH855NP-821K is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCH855NP-821K is described as FIXED IND 820UH 140MA 3.82 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.