RCH855NP-820K Sumida
  • Part Number: RCH855NP-820K
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 82UH 430MA 400 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about RCH855NP-820K Sumida
    RCH855NP-820K Sumida
    RCH855NP-820K is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCH855NP-820K is described as FIXED IND 82UH 430MA 400 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    View
  • Manufacturer Name
    Sparkfun Electronics
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM