RCH855NP-6R8M Sumida
  • Part Number: RCH855NP-6R8M
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 6.8UH 2.1A 42 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about RCH855NP-6R8M Sumida
    RCH855NP-6R8M Sumida
    RCH855NP-6R8M is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCH855NP-6R8M is described as FIXED IND 6.8UH 2.1A 42 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 90DB
    View
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 83DB