RCH855NP-5R9M Sumida
  • Part Number: RCH855NP-5R9M
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 5.9UH 2.2A 39 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about RCH855NP-5R9M Sumida
    RCH855NP-5R9M Sumida
    RCH855NP-5R9M is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCH855NP-5R9M is described as FIXED IND 5.9UH 2.2A 39 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.