RCH855NP-5R0M Sumida
  • Part Number: RCH855NP-5R0M
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 5UH 2.4A 34 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about RCH855NP-5R0M Sumida
    RCH855NP-5R0M Sumida
    RCH855NP-5R0M is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCH855NP-5R0M is described as FIXED IND 5UH 2.4A 34 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.