RCH855NP-471K Sumida
  • Part Number: RCH855NP-471K
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 470UH 200MA 1.95 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about RCH855NP-471K Sumida
    RCH855NP-471K Sumida
    RCH855NP-471K is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCH855NP-471K is described as FIXED IND 470UH 200MA 1.95 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    View
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    Vector
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT