RCH855NP-470K Sumida
  • Part Number: RCH855NP-470K
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 47UH 570MA 240 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 5,545
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RCH855NP-470K Sumida
    RCH855NP-470K Sumida
    RCH855NP-470K is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCH855NP-470K is described as FIXED IND 47UH 570MA 240 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.