RCH855NP-3R3M Sumida
  • Part Number: RCH855NP-3R3M
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 3.3UH 2.7A 26 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about RCH855NP-3R3M Sumida
    RCH855NP-3R3M Sumida
    RCH855NP-3R3M is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCH855NP-3R3M is described as FIXED IND 3.3UH 2.7A 26 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB HANDLE A
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    View
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"