RCH8011NP-680L Sumida
  • Part Number: RCH8011NP-680L
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 68UH 1.9A 138 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 364
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RCH8011NP-680L Sumida
    RCH8011NP-680L Sumida
    RCH8011NP-680L is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCH8011NP-680L is described as FIXED IND 68UH 1.9A 138 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.