RCH8011NP-560L Sumida
  • Part Number: RCH8011NP-560L
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 56UH 2A 123 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about RCH8011NP-560L Sumida
    RCH8011NP-560L Sumida
    RCH8011NP-560L is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCH8011NP-560L is described as FIXED IND 56UH 2A 123 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    View
    Schroff
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"