RCH8011NP-390L Sumida
  • Part Number: RCH8011NP-390L
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 39UH 2.55A 84 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about RCH8011NP-390L Sumida
    RCH8011NP-390L Sumida
    RCH8011NP-390L is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCH8011NP-390L is described as FIXED IND 39UH 2.55A 84 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.