RCH8011NP-330L Sumida
  • Part Number: RCH8011NP-330L
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 33UH 2.7A 75 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about RCH8011NP-330L Sumida
    RCH8011NP-330L Sumida
    RCH8011NP-330L is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCH8011NP-330L is described as FIXED IND 33UH 2.7A 75 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM