RCH8011NP-220L Sumida
  • Part Number: RCH8011NP-220L
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 22UH 3.05A 56 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about RCH8011NP-220L Sumida
    RCH8011NP-220L Sumida
    RCH8011NP-220L is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCH8011NP-220L is described as FIXED IND 22UH 3.05A 56 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    View
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V