RCH8011NP-180L Sumida
  • Part Number: RCH8011NP-180L
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 18UH 3.6A 53 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about RCH8011NP-180L Sumida
    RCH8011NP-180L Sumida
    RCH8011NP-180L is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCH8011NP-180L is described as FIXED IND 18UH 3.6A 53 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS