RCH8011NP-151L Sumida
  • Part Number: RCH8011NP-151L
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 150UH 1.2A 310 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about RCH8011NP-151L Sumida
    RCH8011NP-151L Sumida
    RCH8011NP-151L is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCH8011NP-151L is described as FIXED IND 150UH 1.2A 310 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.