RCH8011NP-121L Sumida
  • Part Number: RCH8011NP-121L
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 120UH 1.3A 275 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about RCH8011NP-121L Sumida
    RCH8011NP-121L Sumida
    RCH8011NP-121L is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCH8011NP-121L is described as FIXED IND 120UH 1.3A 275 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    View
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG