RCH8011NP-102L Sumida
  • Part Number: RCH8011NP-102L
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 1MH 470MA 1.915 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 16,800
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RCH8011NP-102L Sumida
    RCH8011NP-102L Sumida
    RCH8011NP-102L is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCH8011NP-102L is described as FIXED IND 1MH 470MA 1.915 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Amphenol Ltw
  • Description
    BREATHABLE VENT
    View
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    View
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"