RCH8011NP-101L Sumida
  • Part Number: RCH8011NP-101L
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 100UH 1.5A 215 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about RCH8011NP-101L Sumida
    RCH8011NP-101L Sumida
    RCH8011NP-101L is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCH8011NP-101L is described as FIXED IND 100UH 1.5A 215 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.