RCH8011NP-100L Sumida
  • Part Number: RCH8011NP-100L
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 10UH 4.1A 35 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about RCH8011NP-100L Sumida
    RCH8011NP-100L Sumida
    RCH8011NP-100L is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCH8011NP-100L is described as FIXED IND 10UH 4.1A 35 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    View
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    Schroff
    PCB METAL BRACKET
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS