RCH664NP-4R7M Sumida
  • Part Number: RCH664NP-4R7M
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 4.7UH 2.43A 36.4 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,000
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RCH664NP-4R7M Sumida
    RCH664NP-4R7M Sumida
    RCH664NP-4R7M is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCH664NP-4R7M is described as FIXED IND 4.7UH 2.43A 36.4 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.