RCH664NP-220K Sumida
  • Part Number: RCH664NP-220K
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 22UH 1.27A 110 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 983
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RCH664NP-220K Sumida
    RCH664NP-220K Sumida
    RCH664NP-220K is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCH664NP-220K is described as FIXED IND 22UH 1.27A 110 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY HOLDER
    View
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM