RCH654NP-8R2M Sumida
  • Part Number: RCH654NP-8R2M
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 8.2UH 1.26A 85 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about RCH654NP-8R2M Sumida
    RCH654NP-8R2M Sumida
    RCH654NP-8R2M is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCH654NP-8R2M is described as FIXED IND 8.2UH 1.26A 85 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    Energizer
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM