RCH654NP-820K Sumida
  • Part Number: RCH654NP-820K
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 82UH 470MA 550 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about RCH654NP-820K Sumida
    RCH654NP-820K Sumida
    RCH654NP-820K is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. RCH654NP-820K is described as FIXED IND 82UH 470MA 550 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM